انتخاب گروه :
افتتاح بزرگترین هایپرمارکت شمال کشور در رشت
۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵
بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور توسط برادران احمدی با برند فروشگاه احمدی در کمربندی شهید بهشتی رشت، بالاتر از فلکه نیروی دریایی به بهره‌برداری رسید.
این هایپر مارکت با حضور مدیرعامل محترم گروه دینا و نمایندگان رشت و اعضای شورای شهر و شهردار و مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از روسای ادارات و مدعوین به بهره برداری رسید.
مجموعه فروشگاه های احمدی با بیش از 70سال تجربه در سال ٩٠ اولین فروشگاه بزرگ و چند منظوره احمدی را با مساحت 2700 متربه بهره برداری رساند و پس از ١٤ماه تلاش و کار شبانه روزی به ده هزار متر زیر بنا رسانده است که اشتغالزایی های جدیدی نیز در راه است.
با افتتاح این طرح ها استان گیلان به قطب اول سلولوزی در کشور تبدیل شده و برای ١٥٠٠نفر اشتغالزایی میکند. افتتاح این فروشگاه یکی از طرح های مهمی است که با همکاری شهرداری رشت و مشارکت بخش خصوصی در استان گیلان به بهره برداری رسید.
از تجهیزات استفاده شده در بزرگترین هایپرمارکت شمال میتوان به یخچال و فریزهای فروشگاهی از شرکت اکمی کولنت ، قفسه های فروشگاهی و صندوق فروشگاهی از شرکت مونوشلف و چرخ خرید فروشگاهی از شرکت پلیترولی اشاره کرد.

دانلود کاتالوگانواع فریزر و یخچال های صنعتی 
یخچال های ایستاده
یخچال های شیشه خم
فریزرهای ایستاده
فریزرهای خوابیده

ارتباط با ما

     


© کلیه حقوق مادی و معنوی تصاویر این سایت متعلق به شرکت اکمیکولنت می باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

طراحی وب سایت توسط