Acmecoolant با بيش از 25 سال تجربه در طراحي، توليد و فروش سيستمهاي برودتي در بازار اروپا، همگام با توسعه نمايندگيهاي فروش اقدام به تاسيس دفتر فروش در ایران به عنوان بازاری با ظرفیت مشتری بالا نموده است. تلاش مجموعه Acmecoolant در تمركز بر جزئيات، اطمينان ازکیفیت تولید ، رضايت مشتريان از طريق شبكه خدمات گسترده می باشد. این شرکت در بخشي از برنامه نوآورانه اقدام به ایجاد واحد طرح و توسعه با نگاه به طراحی محصول بر اساس نیاز بازارهای محلی نموده و با تکنولوژی روز قابلیت تولید محصولات متفاوت فراهم گردیده است.


این مجموعه بعنوان يك گروه بين المللي بخوبي از تاثير فعاليتهايش بر طبيعت، جوامع محلي و مشتريان آگاه است و از اينرو به تعهد اجتماعي و محيطي خويش عمل کرده و در 5 سال گذشته موفق به کاهش مصرف انرژی تا 32 درصد شده است.
در سال 1999 استراتژيهاي جديدي در اين مجموعه اتخاذ شده که از اين منظر با اجراي اين استراتژيها در سالهاي اخير Acmecoolant موفق به كسب موفقيتهاي درخور توجه گرديده است كه مي توان به اخذ گواهینامه های بین المللی اشاره نمود :
* ISO 9001 از DQS آلمان و تاييديه مجدد آن از شبكه اروپايي IQ-NET.
* ISO14001 مرتبط با فعاليتهاي سازگار با محيط زيست.
* گواهينامه تعهد به تكامل در مدل تكاملي سازماني(EFQM) از DQS آلمان.

محصولات ما در بازارهای متفاوتی حضور داشته و شهره به کیفیت و کاهش مصرف انرژی و خدمات پس از فروش بوده و پشتیبانی فنی وجه تمایز ماست که مصرف کنندگان و خریداران این برند به عنوان شاخص عملکرد ما به آن اشاره میکنند. رضایت مشتری، تکریم نیروی انسانی ، ایمنی محیط کسب و کار و مسئولیت پذیری از اهداف بلند مدت این مجموعه می باشد.


دانلود کاتالوگانواع فریزر و یخچال های صنعتی 
یخچال های ایستاده
یخچال های شیشه خم
فریزرهای ایستاده
فریزرهای خوابیده

ارتباط با ما

     


© کلیه حقوق مادی و معنوی تصاویر این سایت متعلق به شرکت اکمیکولنت می باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

طراحی وب سایت توسط